Více v e-shopu:

https://kipos.eshop-zdarma.cz/index.php?category_id=29

Ag 925/1000

Koupání v tyrkysu

Stříbrné púlkruhy s ručně vinutou perlou tyrkysové barvy se stříbrnou kuličkou a bílým zirkonem, doplněno silikonovými zařážkami. Velikost skleněné perle je 8 x 4 mm, délka náušnice 24 mm. Použitý materiál - italské sklo + Ag 925/1000. Náušnice jsou velmi lehlé, je možné je použít i pro děti.

 

Aztécký kalendář

Dílo jedinečné rytecké práce - ražený přívěšek - medailon, jehož motivem je tzv Aztécký kalendář z národního antropologického muzea z Chapultepec-Parku v Mexiku, monument  vážící 24 tun a průměru 3,6 m. Rozměry tohoto precizního šperku jsou následující: průměr cca 30 mm, síla  0,8 mm, váha 6 g, ryzost Ag 925/1000. Zadní strana je hladká a lze na ni vyrýt věnování, monogram, datum... Cena za znak je 20,- Kč. Přívěšek je označen ryzostním, autorským a státním puncem. 

 

Na obláčku

Dominantní, ručně vinutá hnědo-modrá perla z italského skla o velikosti, doplněná stříbrnou kuličkou 925/1000 a postříbřeným nýtem, zavěšeným na pevném ocelovém lanku, potaženým hnědým nylonem na šroubovací zapínání z obecného kovu. Velikost vinuté perle je cca 23 x 16 mm.

 

Granátová jablíčka

Stříbrné náušnice - Ag 925/1000 s ručně vinutými skleněnými perlemi vínové barvy, překryté stříbrnými kytičkami, zezhora jsou stříbrné kuličky. Stříbrné lupínky na mechanickém zapínání jsou zdobeny ruční rytinou, která dodává šperku větší lesk. Velikost skleněné perle je 9 x 13 mm, délka náušnice 37 mm. 

Více v e-shopu:

https://kipos.eshop-zdarma.cz/index.php?category_id=29

 

 

 

 

 

 

 

Šperky

Modré z nebe, 495,- Kč

Ketlovaný náhrdelník z pěti ručně vinutých perel, různě dekorovaných. Barva světle modrá, bílá a křišťálová. Doplněno kovovými korálky. Velkost vinutek je cca 16 x 11 mm. Délka náhrdelníku je 42 cm, zapínání na karabinku. Kovové komponenty jsou postříbřené. Všechny skleněné části jsou z...

Náramek s americkým zapínáním, 290,- Kč

Ketlovaný náramek se třemi dominantními, ručně vinutými perlemi v růžovofialové barvě. Doplněno čirými rondelkami, skleněnými a kovovými korálky. Velikost vinutek je 18 x 20 mm. Délka náramku je 20,5 cm, včetně amerického zapínání.  Kovové komponenty jsou postříbřené. Skleněné části jsou...

Aztécký kalendář Ag 925/100, 490,- Kč

Jedinečný, originální přívěšek ražený ze stříbra z vlastní ručně ryté raznice. Zpodobňuje tzv. Aztécký kalendář uložený v národním antropologickém muzeu Chapultepec-Park v Mexiku. Tento monument má 3,6 m v průměru a váhu 24 tun.  Rozměry medailonu: průměr cca 30...

Nerez náramek s květy AKCE 130,- Kč

Nerezový náramek s plasticky lisovanými květy pomocí vlastnoručně vyryté raznice. Materiál leštěná nerez. Šířka 16 mm, dá se roztáhnout nebo zmáčknout, podle velikosti ruky.

Nerezový náramek se srdíčky 110,- Kč

Nerezový náramek s plasticky lisovanými srdíčky pomocí vlastnoručně vyryté raznice. Materiál leštěná nerez. Šířka 16 mm, dá se roztáhnout nebo zmáčknout, podle velikosti ruky.